Главная Новости Вот и наступил очередной день Оверклокера !
 
   
Главная
Новости
Статьи
FAQ
Конкурсы
Форум
Ссылки

Получать новости
на E-mail: 
Основні принципи успішного аналізу матчу онлайн !

Тактичні схеми і стиль гри

Більшість тренерів вважають за краще використовувати одні і ті ж тактичні схеми і певний стиль протягом усього сезону. Як приклад можна привести Хосепа Гвардіолу, який в кожному клубі, де він працював, вважав за краще грати першим номером і тримати м'яч під контролем. Його опонентам доводилося і доводиться налаштовувати футболістів грати від оборони і діяти виключно на контратаках.

Якщо команди сповідують оборонний стиль гри, то велика ймовірність невеликої кількості забитих голів і перемоги з мінімальним рахунком. Щоб дізнатися, в який футбол воліють грати опоненти, необхідно регулярно переглядати ігри і відвідувати сайти з футбольною аналітикою — букмекерська контора https://betwinnerlive.com/ua. вибравши цікаву лігу і клуб, можна отримати вичерпну інформацію про переважну розстановку гравців на полі.

Фізична готовність

Якщо гравці не готові протягом 90 хвилин догравати епізод до кінця і бігти за кожним м'ячем, то ставити на перемогу цієї команди – ризик. Як правило, подібне має місце бути на самому початку сезону або при завантаженому календарі, наприклад, під час «Boxing Day» в англійській Прем'єр-лізі. За 10 календарних днів футболістам необхідно зіграти 3-4 зустрічі, що не може не відбитися на фізичній готовності.

Якщо зустрічаються фізично виснажений фаворит і готовий до самовідданої боротьби аутсайдер, можна розглянути ринок позитивних фор або ставок на подвійний результат. При цьому професійні беттори воліють пропускати подібні події-великий ризик випадкового гола, на відіграш якого може не вистачити сил або глибини складу.

Атмосфера всередині команди

Крім фізичної складової, велику роль відіграє і атмосфера в клубі. Прохолодні відносини або конфлікти між гравцями в роздягальні призводять до відсутності взаєморозуміння на футбольному полі. Командний дух дозволяє на морально-вольових якостях "вигризати" Перемоги у сильних суперників, а його відсутність робить перемогу в грі з аутсайдером вкрай важким завданням.

Те ж саме стосується і ставлення головного тренера і футболістів. На жаль, любителі російського футболу, зокрема, фанати московського "Спартака «пам'ятають гіркоту, коли гравці улюбленого клубу відверто» злили" сильного тренера.


Автор: MasterNeo   
28.02.2009 11:44
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

     
 

© 2005-2018 www.modding.kh.ua Копирование авторских текстов и фотографий возможно только с письменного разрешения администрации сайта.

 
 
 
Харьковский моддинг сайт https://modding.kh.ua/
e3eb72cee8e822568d61ff0c4ce48f6e