Автор: MasterNeo
|
28.02.2009 11:44 |
У покер грають у багатьох формах. Вiдкритий або закритий покер, стад, дублiкат покеру, варiантiв не бракує.
Рiзнi режими гри
Види Покеру вiдрiзняються тим, як вони роздають карти, вимагають рiзних стратегiй i пiдходiв. Ось чому бажано випробувати якомога бiльше варiацiй, щоб знайти, де ваша технiка найкраща.
Є три способи порiвняння рук гравцiв. Гравцi повиннi знати режим гри до початку гри. Таким чином, ми розрiзняємо:
- «Високий» режим: враховуються тiльки найсильнiшi комбiнацiї карт. Це «iсторичний» режим покеру.
- «Низький» режим: враховуються лише найслабшi комбiнацiї.
- Режим «високий/низький»: найсильнiша рука виграє половину банку, а найслабша – другу половину (в цьому режимi гри часто вводяться обмеження).
Закритi кочерги
У рiзних формах закритого покеру кожен гравець отримує п’ять карт. Усi вони приватнi, тобто вони не є загальними для всiх гравцiв, i закритi (видимi лише його «власнику»).
це iсторичний варiант покеру, основнi правила якого досить простi. Гравцi отримують повну роздачу вiд дилера, а потiм мають можливiсть обмiняти непотрiбнi карти на таку ж кiлькiсть нових карт.
Лоубол грається як варiант «нiчия», але в режимi «низький туз до п'яти». Це означає, що гравець з найменшою рукою виграє ставку.
«Двiйка до семи» грається як варiант «нiчия», але в режимi «низька двiйка до семи», тобто виграшнi руки повиннi бути низькими. Тузи вважаються лише старшими картами.
Покер iз загальною карткою
У цих формах покеру деякi карти є приватними i закритими, як у закритому покерi, але iнша частина є загальною i тому вiдкрита (видима).
Подробнее...