Главная Новости Вот и наступил очередной день Оверклокера !
 
   
Главная
Новости
Статьи
FAQ
Конкурсы
Форум
Ссылки

Получать новости
на E-mail: 
Найцінніша навичка у покері !

Покер може бути найскладнішою грою у світі, в яку зазвичай грають на гроші (реальні чи удавані, не має значення, є різні популярні види Покеру). Маючи на увазі, що гравці світового класу опановують багатьма або більшістю необхідних навичок, якби ви могли опанувати лише одну навичку у грі, що б це було?

Поради щодо гри в покер

Ви б вибрали вміння знати, коли блефувати? Те, як розрахований блеф, може мати велике значення для його успіху. Як щодо «кого блефувати?» Деякі гравці набагато частіше фолдять, ніж інші. Інший варіант цього – «у яких ситуаціях блефувати». Іноді блеф – єдина надія на перемогу.

Перемикати передачі. Як щодо того, щоб знати правильну суму для підвищення? Ви хочете утримати гравців у роздачі чи змусити їх вийти із неї? Якщо у вас є натс, як ви можете змусити опонентів платити більше, ніж вони готові ризикнути? Яка ваша мета та як ви її досягаєте?

Звичайно, знання основних шансів на дро є необхідною навичкою, але чи це допоможе дізнатися шанси зібрати флеш, якщо ви підозрюєте, що у вашого опонента вже може бути фулл-хаус? Як ви раціонально врівноважуєте це? Скажімо, у вас залишилося 48 фішок, а ваш опонент поставив 20. Що краще: зробити рейз до 40 чи піти ва-банк до 48?

Щодо базової механіки гри. Чи повинен кожен гравець вміти правильно ділити та розподіляти рівний розділений банк із додатковими банками? (Це може швидко змусити вас смикати себе за волосся!) Чи це щось, що має зрозуміти лише Дилер?

У живій грі, як ви робите з випадково відкритою картою з чиєїсь руки? Чи зможе вона зберегти її та використовувати у грі, чи це мертва карта, нікому не потрібна? Якщо гравець повинен заплатити 12 фішок, щоб зробити кол, а у нього тільки фішка у 25 очок, хто дає колеру його здачу? Чи забирає колер здачу з банку сам, чи це робить за нього дилер?

Може корисно знати, коли зрівняти ставку? Коли ви повинні очікувати, що ваш опонент блефуватиме, щоб ваш колл був прибутковим? Знаючи, коли супротивник заряджений на ведмедя, а ви готові лише для полювання на кролика?

Не дайте себе обдурити – є дуже цінна навичка. Якщо ви освоїте його, він послужить вам хорошу службу, заощадить вам багато фішок і не дасть вам занадто часто смикати себе за волосся. Це убереже вас від нескінченних неприємностей.


Автор: MasterNeo   
28.02.2009 11:44
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

     
 

© 2005-2018 www.modding.kh.ua Копирование авторских текстов и фотографий возможно только с письменного разрешения администрации сайта.

 
 
 
Харьковский моддинг сайт https://modding.kh.ua/
9e20119705346addc692a6a100ae41de